PR a marketing

Chcete být vidět v médiích? Dokážeme vás dostat do televize, rádia i do deníků a časopisů. Rozumíme práci novinářů. Napsat tiskovou zprávu nebo připravit tiskovou konferenci je pro nás maličkost.

O 1600 % více oslovených lidí za měsíc na Facebooku. Nárůst nových sledujících členů na LinkedIn o 6 550 %. Se sociálními sítěmi si rozumíme a budeme se vám o ně starat tak, že z nich budete mít užitek. Poradíme si s komplexním online marketingem, včetně SEO a PPC kampaní.

Nevíte, jak a co komunikovat? Připravíme vám strategii na míru. Skloubíme interní komunikaci s externí. Navrhneme, jak dosáhnout stanovených cílů.

Každá barva jiná, rozmazané logo nebo fotky stažené z internetu? Nic z toho vaší značce neprospěje. Vytvoříme vám jednotný vizuální styl. Aby bylo na první pohled poznat, kdo jste.

Není důležité jen dobře vypadat, ale i mluvit a psát srozumitelně a smysluplně. Klademe důraz na content. Umíme legal marketing, komunikaci vědy i témata jako zdravotnictví, psychologie, finance, průmysl nebo hudba.

Vystoupit před média chce sebejistotu a zkušenost. Na tréninku vám řekneme, jak správně mluvit na kameru či mikrofon a jak se nenechat znervóznit.

Připravíme vás na krizovou komunikaci. Ochráníme vás během mediální krize. Na zvládání krizí se dlouhodobě specializujeme.

Umíme do posledního puntíku připravit menší i rozsáhlé eventy. Děláme společenské akce i online události.

Firmám i státním úřadům poskytujeme jak individuální školení, tak dlouhodobý mentoring zaměřený na komunikaci. Přednášíme o systému komunikace, sociálních sítích a děláme taky audity.

Uvnitř organizace začíná veškerá komunikace. Pokud nefunguje, můžete na kvalitní externí komunikaci zapomenout. Nastavíme interní komunikaci tak, aby vaše firemní kultura kvetla a měli jste motivované a loajální zaměstnance.

Soustředíte se na to, co píšete, ale text samá hrubka? Naši lingvisté s vystudovanou bohemistikou opraví všechny chyby a zdokonalí stylistiku.