Pomáháme rozvíjet vaši kariéru

Aktivně vytváříme příležitosti pro zájemce

o projektové řízení ve výzkumu a o PR.


Každý rok pracujeme se stážisty a nabízíme i volná pracovní místa.

Hledáme manažer(k)y a administrátor(k)y projektů

💎 Nabízíme místa pro manažery a administrátory projektů.

💎 Klidně i na remote spolupráci.

💎 A v pohodě i při rodičovské.

V MANGROW stále rosteme. Podílíme se na tvorbě a ovlivňování inovačního prostředí v České republice. Podporujeme spolupráci podnikatelského sektoru a veřejné správy a zapojujeme se do řešení národních a mezinárodních grantů. To vše můžete dělat s námi!

Aktuálně hledáme spolupracovníky – projektové manažery a administrátory. Ideálně na ŽL či DPP. Nastoupit můžete hned.

Přijít k nám můžete i bez předchozí praxe s projektovým řízením nebo výzkumnými granty. Všechno vás případně naučíme.

Dejte nám o sobě vědět v DM nebo na e-mail project@mangrow.org. Těšíme se na vás!

Stážistka/stážista v projektovém managementu

Studujete a zároveň nemáte u žádného ze zaměstnavatelů vyšší měsíční úvazek než 0,5? Máte chuť stát se projektovou manažerkou/projektovým manažerem? Pojďte k nám na stáž a získejte zkušenosti a cenné reference pro své další pracovní uplatnění.

Předáme vám několikaleté zkušenosti, které jsou prověřené praxí a naučíme vás plno triků, jak využít dotace ve svůj prospěch. Rozsah a termín práce si zvolíte dle svých možností a požadavků na osobní růst. Poskytneme vám pravidelný odborný mentoring. Zaujala vás tato nabídka?

Zašlete nám e-mail na project@mangrow.org. Zaměřte se především na několik základních informací o sobě, proč chcete získat zkušenost s řízením výzkumných projektů, a jaké činnosti vás nejvíce baví (kdy ztrácíte pojem o čase).

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji naleznete na stránce ZOOU.