Dotace a byznys

Máte perfektní nápad na výzkum a inovace, ale chybí vám finanční prostředky pro jejich realizaci. Nemáte ani kapacitu na studium dotačních podmínek a i samotnou přípravu projektu byste raději svěřili zkušenému týmu poradců. Zajistíme vše - od identifikace vhodných výzkumných a inovačních záměrů pro získání finanční podpory ve vaší organizaci, přes kompletní přípravu žádosti o podporu, tvorbu analýzy konkurenceschopnosti vámi připravené žádosti, propojení s projektovými partnery, kompletní administraci projektů, asistenci u auditů externích subjektů až po publicitu a propagaci výsledků projektů.

Pokud hledáte rychlou a cílenou podporu při řešení problému ve vašem projektu v poslední možné minutě řešení, jsme tady pro vás. Provozujeme DOTAČNÍ ZÁCHRANNOU SLUŽBU.

Nyní už jste se rozrostli, dostatečně stabilizovali na trhu a chtěli byste si založit vlastní projektové oddělení. Pomůžeme vám ho sestavit, optimální nastavit pro vaše potřeby a procesy řízení výzkumných a inovačních aktivit ve vaší instituci, abyste mohli zvýšit svoji efektivitu a zisk.

Poskytneme vám individuální školení nebo dlouhodobý mentoring zaměstnanců aktivních v projektovém managementu.

Potřebujete-li do instituce další schopné lidi, kteří k vám zapadnou a ještě s vámi budou pracovat s nadšením. Připravíme vám plán náborů zaměstnanců podle vašich požadavků na růst firmy. Při samotném výběru zaměstnanců vám budeme rádi asistovat, abyste vybrali ty pravé kolegy a leadery do svého týmu.

Pomůžeme vám s onboardingem zaměstnanců a po úvodních konzultacích a zaučení s vámi zůstaneme v kontaktu, aby i vaši noví kolegové měli možnost si plně osvojit činnosti řízení vašeho projektu, nebo oddělení.

Pokud se chcete ucházet o pozici v projektové řízení a v PR, pomůžeme vám i s úpravou CV a motivačního dopisu.

Chcete být lean a efektivní? Po provedeném procesním auditu společně odstraníme duplicity mezi procesy a jejich konflikty. Veškeré procesy co nejvíce zjednodušíme a urychlíme, abyste zbytečně neplýtvali svými kapacitami a zdroji.

Neopomeneme však ani zavedení procesů dle vyžadovaných podmínek poskytovatelů finanční podpory.

Pomůžeme vám, aby se vaši zaměstnanci necítili zahlceni byrokracií, ale mohli efektivně vykonávat své primární pracovní činnosti.

Zahájili jste podnikání a potřebujete si ověřit své vize. Budeme vašim partnerem při přípravě byznys plánu a zahájení podnikání především v oblasti přírodních věd a IT.

Pomůžeme vám posoudit konkurenceschopnost a životaschopnost podnikatelského záměru a představíme vám nejdůležitější národní a mezinárodní strategie, které by mohly ovlivnit vaše podnikání ve střednědobém až dlouhodobém výhledu.

A pokud jen o podnikání uvažujete a ještě si nejste úplně jisti ani svým podnikatelským záměrem, začínáte na tzv. zelené louce, otevřeli jsme i mentoringový program #TalentTank MANGROW pro začínající podnikatele a podnikatelky.

Stačí, abyste jen věděli, v jaké oblasti by vás podnikání bavilo a ke konečnému plánu se společně propracujeme.

Chybí vám pravidelný přísun aktuálních informací z projektového řízení a dotačního managementu. Nebo se chcete jen dozvědět několik osvědčených triků v řízení inovací v instituci, které jsou otestované praxí. Připravíme vám školení a vzdělávací kurzy na míru vašim potřebám. Seznámíme vás s hlavními podmínkami čerpání finanční podpory a s administrací vašeho projektu. Připravíme vám metodické materiály a naučíme vás plno triků, jak je možné projekty řídit efektivně, aby vám přinášely užitek.

Naučíme vás eliminovat rizika a předcházet jejich vzniku v čerpání dotačních prostředků již při přípravě projektových žádostí.

Potřebujete připravit odborné studie a analýzy pro marketingové potřeby nových produktů a služeb na trhu? A nebo byste chtěli rozšířit svůj vědecký tým v oblasti přírodních a technických věd a manažerských oborů? Potřebné odborné studie a analýzy vám připravíme podle daného účelu a vašemu vědeckému týmu poskytneme podpůrné vědecké činnosti.